Kontakt

Napíšte mi

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o spoluprácu, kedykoľvek ma oslovte. Rada Vám odpoviem a poskytnem potrebné informácie. Použite prosím kontaktný formulár.


  Katarína Brezáni

  REFERENCIE
  Katarína je najinšpirujúcejšia učiteľka angličtiny akú som mal. Teda na začiatku bola učiteľka. Na mojej pozícii potrebujem hlavne veľa hovoriť a získať väčšiu istotu vo vyjadrovaní. Ale po krátkom čase sme zmenili formu a stala sa pre mna viac koučom ako učiteľkou. Spojili sme dve dôležité veci koučing a kontakt s jazykom do úžasného spojenia koučingu v angličtine. A úprimne takto sa na lekcie/stretnutia dokonca aj viac teším.
  Andrej Zaťko
  CEO, Poštová banka
  S výkonom a prístupom Kataríny som mimoriadne spokojný, vzácne kombinuje komunikáciu, vysvetľovanie, prísnosť a diskusiu. Neurolanguage coaching® vnímam ako efektívny nástroj , pretože klient vidí možnosti a vyberá si pre „svoj“ jazyk tú možnosť, ktorá mu je najbližšia. Bez cieľov niet výsledkov, určovanie čiastkových cieľov je dôležité, aby sme vedeli, čo robíme, čo máme dosiahnuť a či sa to podarilo a ako. Jedna z najdôležitejších vecí je diskusia ako ciele dosiahnúť, pretože každý funguje inak a bez poznania vlastnej schopnosti učiť sa (ako mi to ide najlepšie) by bolo učenie veľmi zdĺhavé a neefektívne. Pokrok sa dosahuje v konkrétnych oblastiach a odráža sa na kvalite komunikácie v pracovných úlohách.
  Richard Főldeš
  riaditeľ odboru právnych služieb, Slovenská sporiteľňa
  Katarína je vždy pripravená, je flexibilná, vie sa vynájsť, má skúsenosti, rozumie tomu, čo robí. Má angličinu oveľa lepšiu ako ja, používa ju s ľahkosťou no zároveň je zrozumiteľná a mám pocit, že je pre mňa takýto level dosiahnuteľný. Necítim sa ako v škole, čo je dobré. Učíme sa, na hodinách je input, ktorý potrebujem a ktorý je pre mňa dôležitý. Používanie slovenčiny veľmi pomáha porozumeniu a istote v prejave, primerane to dopĺňa vysvetľovanie slovnej zásoby. Pracuje sa mi dobre, na hodiny sa teším.
  Stanislav Žák
  HR manager, Gefco
  Na našej spolupráci mi vyhovuje tvoj neskutočne proklientský prístup, empatia, podpora a schopnosť počúvať, ľudskosť, ochota vždy pomôcť, flexibilita, spoľahlivosť a hľadanie a navrhovanie riešení ako ďalej. Pri výuke angličtiny skôr preferujem koučovaco – mentoringový prístup ako len čisto koučingový. Niekedy je pre mňa veľmi užitočné počuť tvoju radu a odporúčanie. Definovanie SMART cieľov, goal review a feedback vnímam za nesmierne užitočný pre uvedomenie si pokroku, ktorý mne osobne dodáva väčšiu dávku sebaistoty a energiu do ďalšej práce. Bez váhania by som Ťa odporúčala najlepším priateľom.
  Jana Mynářová
  Senior Consultant & ACC , Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
  Pre mňa je Katarína najlepší učiteľ angličtiny. Má to celý rad vecných, praktických a uchopiteľných dôvodov a ak ich chcete vedieť dajte si s ňou zopár lekcií, ľahko si urobíte vlastný zoznam. Pre mňa je dôležitejšie aká je a ako to robí. Naladí sa na vašu vlnovú dĺžku. Učíte sa a ani o tom neviete. Nič si neberie osobne a nič vám nevyčíta. Zaujíma sa o to čo robíte a čo sa s vami deje. A ani jazyková bariéra medzi večným “mierne pokročilým“ a takou jazykovou koučkou ako je Katka, nestojí v ceste tomu, že mať ďalšiu lekciu s ňou vám dáva zmysel. Fíha – táto posledná veta je ale komplikovaná. Kati na ďalšej hodine ju preložíme .... OK?😊
  Andrea Trégerová
  riaditeľka odboru riadenia ľudských zdrojov, Železničná spoločnosť Slovensko, a.s